O nas - Domki AGA

AGA

Przejdź do treści

Menu główne:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz obiekt położony jest niecałe 50 metrów od morza, a działka graniczy z promenadą nad brzegiem morza. Oferujemy naszym gościom miejsce do parkowania na terenie działki. Znajduje się tu również miejsce do grillowania, sprzęt do zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnia).​
Staramy się sprostać potrzebom naszych gości dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę.

Do Państwa dyspozycji znajduje się sprzęt plażowy (parawany, leżaki, koce). Materace do pływania, sprzęt wodny, zabawki dla dzieci takie jak wiaderka, łopatki itp., można nabyć w promocyjnych cenach, na licznych stoiskach w naszej miejscowości.

Naszych gości zapraszamy również na pyszne gofry, naleśniki francuskie, kawę oraz desery, które oferujemy w punkcie gastronomicznym na terenie naszej posesji. W odległości nie większej niż 300 metrów znajdą Państwo kilka restauracji i smażalni ryb oraz o wiele więcej w całej miejscowości.

Na wyposażeniu każdego domku oraz pokoju znajduje się lodówka, czajnik oraz telewizor z wbudowanym tunerem DVB-T zapewniającym odbiór cyfrowej telewizji naziemnej. Istnieje również możliwość korzystania z darmowego internetu typu Hot-Spot.

Miejsca parkingowe na naszym terenie nie są dodatkowo płatne, a brama wjazdowa jest otwierana tylko na prośbę naszych gości. Teren naszej działki nie jest wybetonowany i umożliwia opalanie się na zielonej trawce. Do Państwa dyspozycji jest również murowany grill z dużym marmurowym stołem, blatem do przyrządzania posiłków oraz umywalką z bieżącą wodą. Miejsce to jest odizolowane zielenią i posiada własne oświetlenie, aby zapewnić Państwu jak największy komfort również późnym wieczorem:)

Nasz obiekt istnieje od 1992 roku. Początkowo wynajmowaliśmy jedynie pokoje, a w tej chwili mamy do zaoferowania komfortowe domki oraz pokoje zaledwie 20 metrów od plaży. Zapraszamy do galerii, gdzie zobaczycie Państwo, jak blisko mamy do morza. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy doskonałe warunki i miłą, rodzinną atmosferę. Chcemy aby pobyt u nas pozostał w Państwa wspomnieniach na długo.
Ul. Bolesława Chrobrego 19a
78-111 Ustronie Morskie
+48 94 351 57 20
+48 602 806 473
grazyna.piatkiewicz@wp.pl
+48 94 351 57 20
+48 602 806 473
grazyna.piatkiewicz@wp.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego